فرش ترک ایرانی

739 نظرات

طرح، نقش و ایده اصلی تولید فرش‌های ترک به خارج از کشور تعلق دارد. این فرش‌ها طرح بسیار ساده ای دارند و اغلب از رنگ‌هایی مثل کرم، سفید و طوسی برای رنگ پس زمینه آن استفاده می شود.

از زمانی که تولید این فرش‌ها آغاز شد، استقبال از آن هم روز به روز افزایش پیدا کرد. از آنجایی که تمایل به دکوراسیون‌های ساده و مدرن رو به افزایش است،

تمایل بازار به فرش‌های ترک هم بیشتر از قبلشده است و این استقبال بی نظیر موجب شد تا فکر تولید فرش ترک ایرانی در داخل کشور هم شکل بگیرد

اگرچه ایده تولید این فرش‌ها به کشور ترکیه تعلق دارد، اما حالا نمونه‌های باکیفیتی در شهرهای مختلف ایران تولید می شود.

شهر کاشان با پیشینه ای بسیار قوی در تولید فرش‌های دستبافت و ماشینی در حوزه تولید فرش‌های ترک بسیار قدرتمند عمل کرده است.

در صورتی که قصد خرید فرش‌های ترک ایرانی را دارید، فرصت بازدید از نمونه‌های تولیدی شهر کاشان را از دست ندهید.

اگر به دنبال فرشی با رنگ ملایم و طرح های مدرن هستید، بهتر است در بین فرش‌های ترک تولیدی در شرکت پارس نقش کاشان به دنبال نمونه دلخواهتان باشید.

ویژگی های فرش های ترک ایرانی :

مهم‌ترین ویژگی فرش ترک ایرانی که آنها را از سایر نمونه‌های موجود در بازار جدا می کند، رنگشان است. همان طور که گفته شد، این فرش‌ها در رنگ‌های روشن و ملایم تولید می شوند.همچنین ظرافت و لطافت بالا و برجسته و های بالک بودن گل ها از ویژگی های دیگر آن است که به لوکس و مجلل بودن آن کمک زیادی می کند، همچنین باز بودن دست طراح برای طرح های هنری و وینتیج و فارغ از قوانین فرش های سنتی و کلاسیک بودن و تنوع زیاد آن ها از دیگر ویژگی های بارز فرش های ترک ایرانی می باشد.

 

 

 


برچسب ها : فرش ترک فرش مدرن فرش پلی پروپیلن خرید فرش ماشینی خرید فرش ماشینی کاشان

1398/07/30

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه